عجایب هفتگانه بلوار دشتویل را می‌توانید در تصاویر زیر ببینید. بلواری که شاید ساخته نشدن آن بهتر از اتمام افتضاح آن است. البته  لازم به ذکر است هنوز به طور کامل به اتمام نرسیده و فقط یک لاین از جاده در وسط محله (وسط بازار) آسفالت شده و  همچنین در منطقه بالا محله (بالا‌بازار) نیز خبری از شروع ساخت بلوار نیست.

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ‌تر بر روی آن ها کلیک کنید.

DSC_2052۱-  پرکردن بلوار با خاک در صورتی که آسفالت داخلی آن کنده نشده!

DSC_2061۲-  کاشتن درخت هم به خاطر کنده نشدن سطح آسفالتِ داخل بلوار امکانپذیر نیست. درآینده  شاید فقط شاهد رویش گیاه آقطی (به زبان محلی شوند shoond) در بلوار باشیم!!!

DSC_2163۳-  رنگ آمیزی روی سطوح مرطوب و خیس بلوار و همچنین در فصل سرما و یخبندان.

DSC_2129۴- عاقبت رنگ آمیزی روی سطوح مرطوب و خیس؛ که تنها ۴ الی ۵ روز بعد از رنگ آمیزی، سطوح رنگ در بسیاری از نقاط بلوار ترک برداشته و پوسته پوسته شده است.

DSC_2056۵- بلواری که تنها یک لاین آن آسفالت بوده و حتی این لاین هم به خاطر عدم زیرسازی در بسیاری از نقاط دارای شکستگی و چاله بوده؛ که چندین بار چاله‌ها را آسفالت کرده‌اند اما باز هم چاله و شکستگی در آن مشهود است.

DSC_2134۶- از رنگ آمیزی در روی سطوح مرطوب هم که بگذریم؛ کجای دنیا عملیات زیباسازی و رنگ آمیزی بلوار را قبل از اتمام آن انجام می‌دهند؟!!! همانطور که در تصویر بالا هم می بینید هنوز عملیات آسفالت بلوار به پایان نرسیده است.

DSC_2153۷-  عرض بلوار ساخته شده در وسط محله‌ (وسط بازار) روستا؛ برابر عرض یک تیر چراغ برق می‌باشد!

۲ دیدگاه ها

    1. با سلام خدمت شما جناب آقای دکتر سپهری.
      از دیدگاه بنده حیف و میل بودجه عمرانی روستا و انجام کار کارشناسی نشده همانند این بلوار، خیانت به مردم روستاست. امیدوارم مدیریت امور روستا دست افرادی قرار بگیرد که دلشان به حال روستا بسوزد، نه …

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *