آخرین اخبار : 

مدرسه‌ی جلال‌ آل‌ احمد دشتویل – سال ۱۳۶۷

تصویری قدیمی از  مدیر، معلمان و دانش آموزان مدرسه‌ی ابتدایی و راهنمایی جلال آل احمد که درسال ۱۳۶۷ گرفته شده است. مدیر این مدرسه مرحوم ابوالحسن غلامی در زلزله‌ی سال ۱۳۶۹‌ به رحمت خدا رفتند (روحشان ‌شاد).  آقای مصیب باقری و آقای عباداله نوری نیز از جمله معلمان مدرسه بودند که در این تصویر حضور دارند. دانش آموزانِ حاضر در این تصویر نیز شاید با دیدن تصویر خود، خاطرات دوران دانش‌آموزیشان زنده بشود فلذا ما بی صبرانه منتظر خاطرات و نظرات این عزیزان هستیم.

اما ساختمانی که در تصویر دیده می شود؛ ساختمان مدرسه‌ی ابتدایی است. ساختمان مدرسه راهنمایی در کنار این بنا قرار داشت، که اگر دقت کنید در قسمت بالای تصویر؛ در سمت راست نمایی از شیروانی آن دیده می شود. این ساختمان ها در سال ۱۳۶۹ در اثر زلزله تخریب شد و بعد از آن ساختمان جدیدی در اینجا تاسیس شد و اسم مدرسه نیز به شهید باهنر تغییر کرد و  سال ها این ساختمان؛ مدرسه ابتدایی، مدرسه راهنمایی دخترانه و دبیرستان دخترانه بود. اما در حال حاضر فقط دبیرستان دخترانه می باشد.

برای دیدن تصویر در سایز بزرگ تر روی آن کلیک کنید…

مدرسه ی جلال آل احمد روستای دشتویل

, , , , , , , , , , , ,

  1. مهدی محسنی دفرازی گفت:

    احمد جان خسته نباشی
    بسیار عالی

  2. دکتر سپهری گفت:

    با سلام گذاشتن عکس فوق کاربسیار عالی وفوق العاده ای بوددرصورت امکان عکس های بیشتری از دوران گذشته در سایت خودقراردهید ضمنا اگر ممکن هست مشخصات دانش آموزان را به ترتیب قرار گیری (نشسته وایستاده)برای اینجانب ارسال فرمائید. با تشکر دکتر سپهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *